english polish flag

BEATYKASA.COM

Oszczędność pieniędzy dla Polaków mieszkających w Anglii!
Home
English
PolishFlag
Wiadomości i Promocje
Stop Press Latest offers!

Świetne ofery na iPhone 4S

 

Darmowy iPhone 4S 16Gb £29.25 na miesiąc 600 Minut i nieograniczone SMSy -

Przejdź do Oferty!

Super Okazje na Internet

 

BeatyKasa wynegocjował eksluzywne rabaty na Internet i telefon stacjonary za jedyne £13.55 na miesiąc z darmowymi rozmowami wieczorem i w weekendy -

Plusnet

Energy jest coraz droższa - Znajdź ofertę z niezmiennymi stawkami

 

Stawki za prąd i gas rosną w zastraszającym tempie. Skorzystaj za naszej niezależnej wyszukiwarki, dzięki której porównasz najlepsze!

 

Wyszukiwarka Ubezpieczeń na Samochód

 

Większość firm w jednej wyszukiwarce -

 

 

Wakacje - Ucieknij przed deszczem!

 

Świetne ceny-

 

LowCostHolidays

 

 

 

 

 

 

Parę Słów o Mnie
Beatykasa

 

 

Mam na imię Beata i pochodzę z małej miejscowości pod Wrocławiem. Jestem w Wielkiej Brytanii od 1998, mieszkałam już w Glasgow, Lake District, Manchesterze i Leeds.

 

Przyjazd do Anglii był dla mnie wielką zmianą, na początku nie wiedziałam gdzie się udać by coś załatwic, musiałam polegać na znajomych i przyjaciołach.

 

W Anglii mieszkam z mężem i trójką dzieci. Poznałam ten kraj lepiej i co ważniejsze, wiem gdzie kupować by nie przepłacać, gdzie znaleźć najlepsze produkty i usługi tak, aby moje pieniądze były dobrze zagospodarowane.

 

Pomogliśmy już wielu znajomym wybrać telefon z najkorzystniejszym abonamentem, tani Internet, założyć konto w banku, zarezerwować wakacje. Pomogliśmy w wielu drobnych, z pozoru prostych, a jakże skomplikowanych dla nowych mieszkanców Wysp sprawach. Ta strona powstała dzieki wiedzy zdobywanej latami, a naszym głównym celem jest pomoc rodakom zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy w Wielkiej Brytanii.

 

Nasza strona jest w trakcie budowy, więc zależy nam na waszych komentarzach i uwagach. Zdajemy sobie sprawę, że wiele podanych tutaj linków wyśle was na angielskie strony ale wkrótce wiele usług bedzięmy oferować bezpośrednio na naszym portalu.

 

Mamy nadzieję, że dzięki naszym podpowiedziom uda Wam się małym wysiłkiem oszczędzić duże pieniądze.

 

Jeśli macie jakiekolwiek uwagi lub spostrzeżenia, wyślijcie je proszę do mnie na ten adres -

 

beata@beatyKasa.com

 

 

 

 

 

 

Strona ta jest napisana w stylu dziennikarskim. Staramy się promować najlepsze oferty i przekazywać informacje, które pomogą naszym gosciom. Jednakże, tak jak każdy, nie jesteśmy idealni i informacje zawarte na waszej stronie wykorzystwane mogą być tylko na wasze własne ryzyko, jako że nie bierzemy odpowiedzialności za jakiekolwiek problemy z nich wynikające.

- Teksty i zawartość strony są intelektualną własnością BeatyKasa. Prawa autorskie chronione są prawnie należą do właścicieli portalul

 

Pare słów o mnie

Polityka Prywatności

 

Site Map

 

Contact Us