english polish flag

BEATYKASA.COM

Oszczędność pieniędzy dla Polaków mieszkających w Anglii!
Home
English
PolishFlag
Wiadomości i Promocje
Stop Press Latest offers!

Świetne ofery na iPhone 4S

 

Darmowy iPhone 4S 16Gb £29.25 na miesiąc 600 Minut i nieograniczone SMSy -

Przejdź do Oferty!

Super Okazje na Internet

 

BeatyKasa wynegocjował eksluzywne rabaty na Internet i telefon stacjonary za jedyne £13.55 na miesiąc z darmowymi rozmowami wieczorem i w weekendy -

Plusnet

Energy jest coraz droższa - Znajdź ofertę z niezmiennymi stawkami

 

Stawki za prąd i gas rosną w zastraszającym tempie. Skorzystaj za naszej niezależnej wyszukiwarki, dzięki której porównasz najlepsze!

 

Wyszukiwarka Ubezpieczeń na Samochód

 

Większość firm w jednej wyszukiwarce -

 

 

Wakacje - Ucieknij przed deszczem!

 

Świetne ceny-

 

LowCostHolidays

 

 

 

 

 

 

Airport parking, Car Hire & other Holiday Extras

Wszystko Co Potrzebujesz w Podróży

 

 

Jeśli wybierasz sie na wakacje albo wycieczkę, tutaj znajdziesz najlepsze okazje na wszystkie dodatki, które bedziesz potrzebować.

 

Kliknij na zakładki poniżej -

 

 

  • Parking na Lotnisku
  • Wynajem Aut
  • Dowóz na Lotnisko
  • Ubezpieczenie
  • Pieniądze

 

Parking przy lotniskach w UK

 

Parkowanie na lotnisku może być dość kosztowne, chyba że zarezerwujesz odpowiednio wczesnie.

 

Możesz zaoszczędzić nawet 50% jeśli zabukujesz odpowiednio wcześniej. Na poniższych stronach znajdziesz najlepsze okazje, czas jaki potrzebujesz, żeby dostać sie do lotniska, szczegóły transferów i odległości.

 

Pamiętaj, im wcześniej zarezerwujesz, tym mniej zapłacisz.

 

SkyParksecure

 

SkyParkSecure.com jest jednym z najlepszych serwisów zajmujących się parkingami na lotniskach. I baza danycj obejmuje wszyskie angielskie lotniska.

 

APH

 

Airport Parking and Hotels Ltd (APH) specjalizuje się parkingach i hotelach.

FHR

 

FHR mają świetne oferty angielskich hoteli i parkingów przy lotniskach oraz luksusowych salonów Executive Lounge na całym świecie.

 

Purple Parking

 

Purple Parking, specjalizuje się w parkingach dla klientów biznesowych i turystów juz od ponad 25 lat.


 

Zarezerwuj Hotel i Parking

 

Jeszcze jedna wskazówka, jeśli jedziesz na wakacje na jeden lub dwa tygodnie, czasami w cenę jednej doby hotelowej wliczony jest darmowy parking. Niekiedy koszt hotelu jest taki sam jak sam parking. Kliknij na powyższe linki a znajdziesz odpowiednie oferty.

 

 

 

Wynajem Samochodu Zagranicą

 

Wynajem auta w hotelu albo w agencji turystycznej może być dość kosztowne. Możesz zaoszczędzić pieniądze wchodzać na stronę Carrentals.co.uk Tutaj wyszukasz najlepsze okazje w wielu lokalizacjach. -

 

 

Warto sprawdzić też Holiday Auto's. Mają dobre oferty i mogą też dać lepsze warunki wynajmu (sprawdź Fuel Policy czyli warunki dotyczące tankowania wynajętych aut)

 

Holiday Auto's

 

Holiday Autos

 

Uważaj na 'Fuel Policy'

 

Niekiedy cena wynajmu może być bardzo niska ale wypożyczalnie stosują zasadę pełnego baku czyli płacisz za pełny bak gdy odbierasz auto, ale nie dostajesz zwrotu pieniędzy za paliwo, którego nie wykorzystasz.

 

Ubezpieczenie auta z Wypożyczalni

 

Wypożyczalnie często kuszą niską ceną wynajmu ale wymagają abyś wykupił drogie ubezpieczenie zwalniające Cię z tzw Excess, czyli kwoty, którą musisz pokryć samemu w razie wypadku. O wiele taniej możesz kupić takie ubezpieczenie samemu. Na stronie Insurance4carhire.com znajdziesz odpowiednie oferty na okres czasu, który Ci będzie odpowiadał.

 

 

 

Dojazd na Lotnisko i z Lotniska do Hotelu

 

Czasami o wiele wygodniej jest po prostu wziąć taksówkę z lotniska niż skorzystać z dowozu oferowanego przez agencje turystyczne. Jeśli chcesz zarezerwować taksówkę przed wyjazdem, na tych stronach znajdziesz firmy oferujące dobre ceny.

 

Resorthoppa.com

 

Tutaj zarezerwujesz transfery w ponad 70 krajach.

 

Resorttaxis.com

 

Jeden z największych serwisów. Tutaj znajdziesz tanie tranferty z lotniska, bilety autobusowe, minibusy i prywatne transfery w większości nadmorskich kurortów.

 

 

Ubezpieczenie

 

Zanim wyjedziesz na wakacje, pamietaj o ubezpieczeniu na podróż, które pokrywa anulowane rezerwacje, opóźnione loty, zagubiony bagaż i co najważniejsze, koszty leczenia.

 

Poniżej znajdziesz pare stron, gdzie można porównac oferty ubezpieczycieli. W sieci znajdziesz bardzo duży wybór firm ubezpieczeniowych.

 

Direct Travel Insurance

 

 

Insurance Choice

 

 

Gotówka na Wakacje

 

Opłaty za używanie kart debetowych lub kredytowych za granicą może być dość kosztowne, chyba że posiadasz odpowiednią kartę płatniczą np. Halifax Clarity. Co więcej, kursy wymiany walut są bardzo niekorzystne.

 

MyTravelCash oferuje specjalną kartę płatniczą na doładowanie. Używając z niej nie ma opłat za wyciąganie gotówki z bankomatów, kursy walut są świetne, nie ma opłat za zakupy, możesz ją zamówic w internecie bez sprawdzania historii kredytowej.

 

MyTravelCash

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona ta jest napisana w stylu dziennikarskim. Staramy się promować najlepsze oferty i przekazywać informacje, które pomogą naszym gosciom. Jednakże, tak jak każdy, nie jesteśmy idealni i informacje zawarte na waszej stronie wykorzystwane mogą być tylko na wasze własne ryzyko, jako że nie bierzemy odpowiedzialności za jakiekolwiek problemy z nich wynikające.

- Teksty i zawartość strony są intelektualną własnością BeatyKasa. Prawa autorskie chronione są prawnie należą do właścicieli portalul

 

Pare słów o mnie

Polityka Prywatności

 

Site Map

 

Contact Us