english polish flag

BEATYKASA.COM

Oszczędność pieniędzy dla Polaków mieszkających w Anglii!
Home
English
PolishFlag
Wiadomości i Promocje
Stop Press Latest offers!

Świetne ofery na iPhone 4S

 

Darmowy iPhone 4S 16Gb £29.25 na miesiąc 600 Minut i nieograniczone SMSy -

Przejdź do Oferty!

Super Okazje na Internet

 

BeatyKasa wynegocjował eksluzywne rabaty na Internet i telefon stacjonary za jedyne £13.55 na miesiąc z darmowymi rozmowami wieczorem i w weekendy -

Plusnet

Energy jest coraz droższa - Znajdź ofertę z niezmiennymi stawkami

 

Stawki za prąd i gas rosną w zastraszającym tempie. Skorzystaj za naszej niezależnej wyszukiwarki, dzięki której porównasz najlepsze!

 

Wyszukiwarka Ubezpieczeń na Samochód

 

Większość firm w jednej wyszukiwarce -

 

 

Wakacje - Ucieknij przed deszczem!

 

Świetne ceny-

 

LowCostHolidays

 

 

 

 

 

 

Mieszkanie – Opłaty

Opłaty za Mieszkanie

 

Poniżej przedstawiamy listę opłat, za które będziesz odpowiedzialny mieszkając lub wynajmując dom lub mieszkanie.

 

Gas i Prąd

 

Gdy wprowadzasz się do nowego domu, zawsze sprawdź liczniki prądu i gazu . Potwierdź to z Landlordem (osoby, od której wynajmujesz) i poinformuj firmy które dostarczają energię do tego mieszkania. Pomyśl też o zmianie dostawcy na tańszego (wejdź na stronę Gas i Prąd)

 

Energyhelpline

 

 

 

Woda

 

Jeśli w twoim mieszkaniu znajduje się licznik, sczytaj go i wyślij pomiar do firmy dostarczającej wodę. Pamiętaj, nie w każdym mieszkaniu znajduje się licznik, w takim wypadku opłata naliczana jest ryczałtowo.

 

Council Tax

 

Na każde mieszkanie czy dom nałożony jest tak zawny Council Tax, który płaci się lokalnemu samorządowi. Wysokość tej tej opłaty zależy od wielkości nieruchomości, jego wartości i miejsca, którym się znajduje. Średni roczny koszt to ok. £850 za Band A (najtańsza kategoria) a £2500 za Band H (najdroższa kategoria). Jeśli w mieszkaniu mieszka tylko jedna osoba, opłata jest obniżona o 25%.

 

Więcej informacji TUTAJ

 

Ubezpieczenie Domu

 

Jeśli jesteś właścicielem domu lub mieszkania, twoja nieruchomość musi być ubezpieczona. Bardzo mocno zalecane jest teź ubezpieczenie tego, co w mieszkaniu czy też domu się znajduje. Jeśli wynajmujesz od kogoś, sprawdź czy Landlord posiada ubezpieczenie na dom. Tak czy inaczej, zawsze warto ubezpieczyć się przed kradzieżą i przypadkowym zniszczeniem.

 

Poniżej znajdziesz strony, gdzie możesz dostać wycenę ubezpieczenia na dom -

 

Compare the Market

 

 

Compare the Market porównuje oferty ubezpieczycieli.

 

ehome Insurance

 

ehome Insurace oferują konkurencyjne ubezpieczenie na dom.

 

RAC Home Insurance

 

Ubezpieczenie z RAC na każdy budżet

 

Endsleigh Home Insurance

 

Endsleigh to wyszukiwarka ubezpieczycieli w UK

 

Insurance Choice

 

en agent ubezpieczeniowy specjalizuje się w niestandardowych polisach ubezpieczeniowych, który pomoże Ci jeśli nie możesz wykupić polisy gdzie indziej.

 

TV Licence czyli Abonament RTV

 

Jeśli posiadasz telewizor, będziesz musiał opłacić TV Licence czyli Abonamnet RTV. Koszt to £145.50 na rok, płatność można rozbić na miesięczne raty jeśli płacisz przez Direct Debit czyli stałe zlecenie płatności prosto z konta.

 

Na tej stronie znajdziesz więcej szczegółów i zapłacisz za abonament.

 

http://www.tvlicensing.co.uk/

 

 

 

 

 

Strona ta jest napisana w stylu dziennikarskim. Staramy się promować najlepsze oferty i przekazywać informacje, które pomogą naszym gosciom. Jednakże, tak jak każdy, nie jesteśmy idealni i informacje zawarte na waszej stronie wykorzystwane mogą być tylko na wasze własne ryzyko, jako że nie bierzemy odpowiedzialności za jakiekolwiek problemy z nich wynikające.

- Teksty i zawartość strony są intelektualną własnością BeatyKasa. Prawa autorskie chronione są prawnie należą do właścicieli portalul

 

Pare słów o mnie

Polityka Prywatności

 

Site Map

 

Contact Us