english polish flag

BEATYKASA.COM

Oszczędność pieniędzy dla Polaków mieszkających w Anglii!
Home
English
PolishFlag
Wiadomości i Promocje
Stop Press Latest offers!

Świetne ofery na iPhone 4S

 

Darmowy iPhone 4S 16Gb £29.25 na miesiąc 600 Minut i nieograniczone SMSy -

Przejdź do Oferty!

Super Okazje na Internet

 

BeatyKasa wynegocjował eksluzywne rabaty na Internet i telefon stacjonary za jedyne £13.55 na miesiąc z darmowymi rozmowami wieczorem i w weekendy -

Plusnet

Energy jest coraz droższa - Znajdź ofertę z niezmiennymi stawkami

 

Stawki za prąd i gas rosną w zastraszającym tempie. Skorzystaj za naszej niezależnej wyszukiwarki, dzięki której porównasz najlepsze!

 

Wyszukiwarka Ubezpieczeń na Samochód

 

Większość firm w jednej wyszukiwarce -

 

 

Wakacje - Ucieknij przed deszczem!

 

Świetne ceny-

 

LowCostHolidays

 

 

 

 

 

 

Rachunki - Gas i Prąd

Gas i Prąd - Zmiana dostawcy jest łatwiejsza niż myślisz, w 5 minut możesz zaoszczędzić £££££ !!!

 

Rachunki za gas i elektrycznośc są bardzo wysokie ale różnice w cenach firm są tak duże, że przy zmanie na tańszego dostawcę energii, zaoszczędzić można nawet aż £378 w ciągu roku. Formalności zajmią nie dłużej niż 5 minut a rury, kable, liczniki i cała infrastruktura zostaje na miejscu. Jedyna zmiana to firma, która pobiera opłate za płynący nią gas i prąd.

 

 

**Z Ostatniej Chwili** - Największe Firmy wycofują 'Fixed Tariffs czyli taryfy ze stałymi stawkami!!!

 

Znajdź dobrą ofertę zanim ceny pójdą do góry!!

 

 

 

 

Fixed or variable -Stawki Stałe czy Zmienne

 

Obecnie oferowane są taryfy w których płacić będziesz gwarantowane stałe stawki (Fixed Rates), które się nie zmienią podzas trwania umowy. Można również wybrać taryfe ze stawkami zmiennymi. Przy stałych stawkach masz pewność, że ominą Cię podwyżki cen energii, ale jeśli stawki pójdą w dół, będziesz płacić więcej niż powinieneś. Z drugiej strony, nie zanosi się na to aby gas i prąd potaniały w najbliższej przyszłości i taryfy ze stałymi stawkami są coraz bardziej popularne.

 

 

Jak Zmienić Dostawcę –

 

Aby zmienić firmę, która dostarcza energię wystarczy wejść na stronę firmy, z którą chcesz podpisać umowę (poniżej znajdziesz linki do głównych dostawców). Coraz bardziej popularne stają się strony typu Energyhelpline albo Which?Switch gdzie można porównać taryfy wszystkich firm i wybrać najtańszą ofertę.

 

Jeśli nie czujesz się na siłach, żeby przeglądać oferty na tych stronach, w niedalekiej przyszłości będziemy oferować możliwość wyszukiwania ofert na naszej stronie, prosimy o kontakt jeśli jesteście zainteresowani taką usługą - admin@beatykasa.com

 

Energyhelpline

 

 

Energyhelpline.com to strona, na której można porównać najtańsze taryfy za gas i prąd. Wyszukiwarka ta jest bezpłatna, nie jest związana z żadną firmą i dostała certyfikacje z ConsumerFocus, oficjalnej agencji Rządowej.

 

Which?Switch

 

 

Which?Switch to darmowa i obiektywna strona prowadzona przez Which?, angielskie stowarzyszenie konsumentów. Już ponad 100tys ludzi zmieniło dostawcę i zaoszczędziło pieniądze dzięki temu portalowi.

 

 

Dostawcy Prądy

 

 

EDF
First Utility

Scottish power

Npower

EON

SSE

British Gas

 

 

Jak zaoszczędzić na rachunkach za gas i prąd:

 

  1. Wybierz taryfę internetową – przeważnie są tańsze niż standardowe taryfy
  2. Płać przez Direct Debit czyli stałe polecenie bankowe – taki sposób płatności nagradzany jest dodatkowymi upustami
  3. Staraj się nie używać liczników na doładowanie (Pre-Payment Meter) - Taryfy na doładowanie są przeważnie o wiele droższe od standardowych.
  4. Oszczędzaj Energię – używaj czasowych termostatów, wymień żarówki na energooszczędne, wyłączaj urządzenia elektryczne na noc. To są proste i oczywiste a zarazem skuteczne sposoby aby zmniejszyć zużycie energii a tym samym rachunków.

 

 

 

 

 

 

 

Strona ta jest napisana w stylu dziennikarskim. Staramy się promować najlepsze oferty i przekazywać informacje, które pomogą naszym gosciom. Jednakże, tak jak każdy, nie jesteśmy idealni i informacje zawarte na waszej stronie wykorzystwane mogą być tylko na wasze własne ryzyko, jako że nie bierzemy odpowiedzialności za jakiekolwiek problemy z nich wynikające.

- Teksty i zawartość strony są intelektualną własnością BeatyKasa. Prawa autorskie chronione są prawnie należą do właścicieli portalul

 

Pare słów o mnie

Polityka Prywatności

 

Site Map

 

Contact Us